Shop All
Each of our products is made in Franklin, TN and packaged with love from our family to yours.
-
Garlic & Jalapeno Olives
- Regular price
- $6.50 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $6.50 USD
- Unit price
- per
-
Holiday Jam
- Regular price
- $8.25 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25 USD
- Unit price
- per
-
Jalapeño Olives
- Regular price
- $6.50 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $6.50 USD
- Unit price
- per
-
Jalapeno Pepper Jelly
- Regular price
- $6.60 USD
- Regular price
-
$8.25 USD - Sale price
- $6.60 USD
- Unit price
- per
Sale -
Maple Chipotle BBQ Sauce
- Regular price
- $8.25 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25 USD
- Unit price
- per
-
Maple Espresso BBQ Sauce
- Regular price
- $8.25 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25 USD
- Unit price
- per
-
Maraschino Cherries
- Regular price
- $7.75 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $7.75 USD
- Unit price
- per
-
Mike's Original Southern BBQ Sauce
- Regular price
- $6.60 USD
- Regular price
-
$8.25 USD - Sale price
- $6.60 USD
- Unit price
- per
Sale -
Milk Chocolate Pecans
- Regular price
- $9.50 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $9.50 USD
- Unit price
- per
-
Pancake & Waffle Mix
- Regular price
- $4.95 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $4.95 USD
- Unit price
- per
Sold out -
Peach Bourbon Maple Syrup
- Regular price
- $14.50 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50 USD
- Unit price
- per
-
Peach Cobbler
- Regular price
- $17.50 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $17.50 USD
- Unit price
- per