Shop All
Each of our products is made in Franklin, TN and packaged with love from our family to yours.
-
Peach Jalapeño Jelly
- Regular price
- $8.25 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25 USD
- Unit price
- per
Sold out -
Peach Jam
- Regular price
- $8.25 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25 USD
- Unit price
- per
-
Peach Salsa
- Regular price
- $8.50 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.50 USD
- Unit price
- per
-
Pepper Gravy Mix
- Regular price
- $6.95 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $6.95 USD
- Unit price
- per
-
Pickled Asparagus
- Regular price
- $8.25 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25 USD
- Unit price
- per
Sold out -
Pickled Green Beans
- Regular price
- $8.25 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25 USD
- Unit price
- per
-
Pickled Okra
- Regular price
- $8.25 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25 USD
- Unit price
- per
-
Pimento Olives
- Regular price
- $6.50 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $6.50 USD
- Unit price
- per
-
Raspberry Jalapeño Jelly
- Regular price
- $8.25 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25 USD
- Unit price
- per
-
Real Maple Syrup
- Regular price
- $14.50 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $14.50 USD
- Unit price
- per
-
Red Pepper Jelly
- Regular price
- $6.60 USD
- Regular price
-
$8.25 USD - Sale price
- $6.60 USD
- Unit price
- per
Sale -
Red Raspberry Jam
- Regular price
- $8.25 USD
- Regular price
-
- Sale price
- $8.25 USD
- Unit price
- per